Hakkımızda

 Fatih Çiçekçi ile birbirinden şık çiçek aranjmanları bir tık uzağınızda! www.fatihcicek.net ile Fatih ve çevresi için hemen hızlı sipariş oluşturabilirsiniz.

Fatih çiçek.net, Fatih`in Şehremini, Çapa, Aksaray, Laleli, Topkapı, Fındıkzade, Beyazıt, Sultan Ahmet ve daha birçok semtine çiçek siparişi verebileceğiniz en iyi yerel çiçekçi adresidir.

Fatih, tarihî yarımada (Suriçi) denen ve İstanbul şehrinin kurulup geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve valilik, büyükşehir belediye başkanlığı, emniyet müdürlüğü ve vergi dairesi gibi şehrim önemli kurumların yer aldığı merkezi ilçedir.

Fatih`te önemli yapılar bunlunmaktadır. Bunlardan başlıcaları;

  • Ayasofya Camii
  • Sultan Ahmet Camii
  • Topkapı Sarayı
  • Mısır Çarşısı
  • İstanbul Surları

 

İstanbul Fatih Çiçekçi denilince akla gelen ilk adres www.fatihcicek.net 

Fatih`in Aksaray, Akşemsettin, Alemdar, Ali Kuşçu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa (Çapa), Cibali, Demirtaş, Derviş Ali, Eminönü, Eminsinan, Hacıkadın, Haseki Sultan, Hırka-i Şerif, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hocapaşa, İskenderpaşa, Kalenderhane, Karagümrük, Katip Kasım, Kemalpaşa, Küçükayasofya, Kocamustafapaşa, Mercan, Mesihpaşa, Mevlanakapı, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Fenari, Molla Gürani, Molla Hüsrev, Muhsinehatun, Nişanca, Rüstempaşa, Saraç İshak, Sarıdemir, Seyyid Ömer, Silivrikapı, Sultanahmet, Sururi, Süleymaniye, Sümbülefendi, Şehremini, Şehsuvarbey, Tahtakale, Tayahatun, Topkapı, Yavuzsinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule, Zeyrek mahallelerine çiçek siparişi verebilirsiniz. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile İstanbul Fatih çiçek siparişlerinizi çok kısa zamanda teslim ediyoruz.